Misschien laat jij (onbewust) uren door je vingers glippen, of het is gewoon écht teveel. In deze training ga je dit in kaart brengen. We laten het lek boven komen.
Waarom deze training?
Ik zie het dagelijks: er gaat ongemerkt veel tijd verloren. Niet expres, maar door het ontbreken van een helder plan. Er wordt gewerkt vanuit gewoontes en routines die niet helpen. Geen strategie. Geen slimme systemen en automatiseringen.
En soms zit het in je mindset. In wat je denkt dat ‘moet’. Overtuigingen als:
“Ik moet alles zelf doen” of “Perfectie is een voorwaarde voor succes.”
Soms is het niet je planning, maar je denken dat je tegenhoudt.
Ik weet het, want ik heb er zelf ook gestaan.
Stel je eens voor… elke week vele uren terugwinnen. Wat zou je doen met die tijd? Eindelijk wel dat mooie project opstarten? Toch die opleiding volgen? Of meer tijd voor je gezin? Genoeg energie om lekker te sporten?
Zelf bespaar ik inmiddels meer dan 20 uur per week. Klinkt dat ongeloofwaardig? (Ik kan het zelf bijna ook niet geloven...) Maar ik laat je in de training precies zien waar die besparingen zitten. En ik geef je volop praktijkvoorbeelden.
Sandra, een deelnemer vertelde: "Ik organiseer mijn werk nu veel efficiënter én begin mijn dag zelfs met een uur wandelen." Deze training raakt dus niet alleen je werk, maar ook hoe je leeft.
Lijkt je dat wat? Het is dichterbij dan je denkt!